Image
Image
Image

O mnie

Predyspozycje
Wiedza
Doświadczenie

 

Jestem doświadczonym profesjonalnym Coachem.

Zajmuję się Life Coachingiem oraz Coachingiem Biznesu.
Tę wspaniałą metodę sprawdziłam w pracy z ludźmi w odniesieniu do prowadzenia biznesu oraz realizacji konkretnego celu , jak również do skomplikowanych relacji międzyludzkich i poprawienia własnej samooceny.
Dla mnie Coaching jest sposobem na odkrycie własnych możliwości mojego Klienta. Potem przekładamy te możliwości na konkretne działania.
Wielką radość sprawia mi „błysk w oku” człowieka, który właśnie uświadomił sobie dodatkową opcję na rozwiązanie problemu lub uzmysłowił sobie coś z goła oczywistego.
Moja naturalna otwartość powoduje, że z przyjemnością nawiązuję kontakt z drugą osobą. Coaching jest moją pasją i ideą, którą szerzę wśród ludzi.
Od zawsze interesuje mnie potencjał drzemiący w człowieku. Wierzę, że człowiek jest silny wewnętrznie, a moją rolą jest tę siłę wydobyć. Coaching prowadzę w taki sposób, aby pomóc ludziom realizować swoje cele życiowe. Wspieram, wierzę, doceniam.

Image

Kwalifikacje

0
lat doświadczenia w coachingu
 • Akredytacja ICF (International Coach Federation) na poziomie PCC (Professional Certified Coach)
 • Studia Podyplomowe – COACHING – program wg standardów ICF
 • Studia Podyplomowe – Doradztwo zawodowe i personalne - AHE
 • Studia Podyplomowe – Mediacje – Polskie Centrum Mediacji
 • Studia wyższe – Zarządzanie Uniwersytet Łódzki
 • Kurs ICF - Umiejętności i narzędzia w pracy coacha
 • Kurs ICF – Przeprowadzenie klienta przez proces zmiany
 • Kurs ICF - Coach w procesie i strukturze z klientem indywidualnym i biznesowym
 • Kurs – (TSR) Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach
 • KursICF - Coaching Grupowy
 • Kurs Points of You - Kreatywne Narzędzia do Szkoleń i Rozwoju
 • Kurs Executive coaching
 • Kurs Trenerski

Moja droga do coachingu

Image

Jest jesień 2005 roku. Od 5 lat jestem menedżerem. Zarządzam niewielką, 50-osobową firmą.

Dzień pracy zbliża się ku końcowi. Dzwoni telefon. Rozpoznaję dawno nie słyszany głos „Hej Basiu, przyjechałem ze Stanów na kilka dni. Umówisz się ze mną na kawę?” To Darek, kolega z podstawówki. Cieszę się jak dziecko, że przyjechał. Na spotkanie przychodzi wyluzowany, elegancki mężczyzna z szerokim uśmiechem. A ja widzę w nim Darka, z którym łaziłam po drzewach. Trochę wspominamy. Potem wymieniamy się doświadczeniami zawodowymi: jak to jest być menedżerem tu, jak tam.

Darek pyta „Basiu, mówisz o swojej pracy z ekscytacją. Jak Ty to robisz, że tak lubisz tą robotę? Opowiedz mi klika sytuacji z Twojej współpracy z ludźmi. Wysłuchawszy mówi „Wiesz, jak Cię słucham, to odnoszę wrażenie, że spotkałaś się już z coachingiem. Ja na to „A co to jest i jak to się pisze?”. Przeszywają mnie ciarki.

Zaczynam szukać. W Polsce jest jeszcze mało źródeł. Siedzę nocami i się uczę. Potem powstają pierwsze studia podyplomowe z coachingu. Systematyzują mi myślenie. Jestem zachwycona. Spostrzegam jak wspaniałe, realne efekty przynosi człowiekowi proces zmiany.

Zaczyna mnie to kręcić coraz bardziej. Jestem urzeczona tym, jak zadawaniem właściwych, mocnych pytań, można poruszyć człowieka do myślenia, do działania. W 2010 roku zakładam swój gabinet coachingowy.

Zaczyna się moja piękna przygoda zawodowa.

I tak już od lat towarzyszę ludziom w ważnych momentach ich życia. Wspieram w podejmowaniu decyzji, we wzmacnianiu pewności siebie, w uczeniu się nowych kompetencji, w szukaniu rozwiązań, w budowaniu biznesów, w budowaniu dobrych relacji, w kreowaniu swojego życia.

W życiu nie ma przypadków, wszystko jest po coś. Pewnych ludzi spotykamy, gdy jesteśmy na to gotowi.

Kształcę profesjonalnych coachów

Bardzo zależy mi na wysokiej jakości coachingu w Polsce, dlatego uczę coachingu na Studiach Podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim. Wielu z moich absolwentów jest dziś uważanych za jednych, z najlepszych w swoim fachu!

Life Coaching
Coaching i Mentoring w Organizacji

Całe życie pracuję z ludźmi

Jednak przede wszystkim, jestem zwykłym człowiekiem, który wspiera innych ludzi w rozwoju.
Całe życie pracuję z ludźmi i nie przestaje mnie fascynować odmienność jednego człowieka od drugiego.
Posiadam 15-letnie doświadczenie w pracy w biznesie,
w tym 10-letnie w zarządzaniu. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Zarządzania.

Rozumiejąc specyfikę funkcjonowania biznesu wspieram osoby zarządzające we wzmacnianiu kompetencji menedżerskich.
Jestem również Trenerem Rozwoju Osobistego - prowadzę szkolenia oraz warsztaty rozwojowe dla grup otwartych oraz zorganizowanych.

Prywatnie

Image

Jestem matką, żoną, córką, przyjaciółką. Jestem schroniskową mamą – dbam o moje psy i kotkę. W ramach równowagi życiowej tańczę zumbę i żegluję. Kocham życie.

.