Image
Image

O coachingu

Zrób coś tylko dla siebie.

Co możesz osiągnąć – po co coaching?

Co możesz osiągnąć w swoim życiu dzięki coachingowi?

Poprawisz relacje

Poprawisz relacje

Ludzie traktują nas tak, jak im na to pozwolimy. Nauczysz się zachowywać równowagę w relacjach, aby żyć w zgodzie ze sobą. Będziesz wiedzieć, jak się zachowywać, aby szanować innych i równocześnie być szanowanym. 

Zbudujesz równowagę życiową.

Zbudujesz równowagę życiową.

Każdy człowiek ma do dyspozycji 24 godz./dobę. Nauczysz się wykorzystywać je najlepiej jak można. Nauczysz się dbać o swoje potrzeby. Odkryjesz, jak łączyć to, co jest dla Ciebie ważne z tym, co trzeba zrobić. 

Zadbasz o swoje emocje

Zadbasz o swoje emocje

Poznasz i ponazywasz swoje emocje, dzięki czemu lepiej poznasz siebie. Nauczysz się reagować adekwatnie do sytuacji, nie raniąc innych. Zamiast dusić w sobie emocje, nauczysz się mówić o trudnych sprawach. 

Rozwiniesz biznes

Rozwiniesz biznes

Zbudujesz nowy biznes lub rozwiniesz obecny. Wzmocnisz swoją umiejętność podejmowania decyzji. Będziesz działać. Wyznaczysz cel odpowiedni dla Ciebie i będziesz skutecznie podążać w jego kierunku. Wzniesiesz swoją firmę na nowy poziom.

Zbudujesz swój wizerunek

Zbudujesz swój wizerunek

Codziennie świadomie lub nieświadomie budujesz swój wizerunek. Budujesz go poprzez swoje decyzje, reakcje, emocje, komunikację i zachowania. Dowiesz się, co w sobie rozwinąć, aby głowa, serce i konkretne działanie tworzyły spójną całość.

Rozwiniesz kompetencje

Rozwiniesz kompetencje

Jeśli jesteś menedżerem, wzmocnisz swoje umiejętności współpracy z ludźmi. Będziesz umiał motywować swój zespół, budować zaangażowanie, dawać konstruktywną informację zwrotną, delegować zadania zgodnie z predyspozycjami pracowników. 

Więcej o coachingu