Image
Image

Kiedy coaching on-line?

Kiedy coaching on-line?

Coaching on-line


Jeśli mieszkasz daleko, a chcesz współpracować właśnie ze mną, jest to możliwe on-line.

Od lat prowadzę coaching z osobami mieszkającymi za granicą oraz w innych miastach w Polsce.

Jeśli mieszkasz w Łodzi, a nie masz czasu lub możliwości dojeżdżania do mojego gabinetu, możemy się umówić na coaching on-line. Mam w takiej pracy ogromne doświadczenie i wiele osób wykorzystuje taką formę. Czasami, klient który zwykle przychodzi stacjonarnie, a zdarzy się, że nie może, również korzysta z tej możliwości.

Jak wygląda coaching on-line we współpracy ze mną?

Na pierwszą sesję konsultacyjną zapraszam Cię na Skype. Poznajemy się, uczymy się siebie nawzajem.

Następnie, zapraszam Cię na sesje przez telefon.

Dlaczego?

Gdy spotykam się z człowiekiem w gabinecie, fotele są ustawione przodem-bokiem, a nie zupełnie naprzeciwko siebie. To ustawienie powoduje, że możemy patrzeć na siebie, ale nie musimy cały czas.

Natomiast, gdy rozmawiamy przez Skype, patrzymy na siebie cały czas, co nie zawsze jest komfortowe. Dlatego proponuję coaching przez telefon.

To bardzo ciekawa forma kontaktu.

Słucham. Zamykam oczy i słucham. Wchodzę w świat drugiej osoby. W to, co ważne, w obawy, relacje, emocje, pewność i niepewność, rozwiązania, decyzje. Wspieram. Pracujemy konkretnie, merytorycznie z uważnością na emocje.

Po drugiej stronie jest człowiek, który przynosi na sesję ważną sprawę. Przez godzinę wyłącza się z innych spraw. Rozmawiamy. Jesteśmy oboje w jego świecie. Jesteśmy tam razem.

Jeśli nie masz możliwości spotykać się ze mną, spróbuj formy coachingu on-line.

Nie odkładaj życia na później. Zajmij się tym, na co masz wpływ. Zajmij się sobą.

Image